Buddies - Pokrowce na własne buty

  • Producent: Kegel
  • Dostępność: Niedostępny
    Czas realizacji: 1-2 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 203,25 zł 250,00 zł
  • Niedostępny

Bowling Buddies Shoe Covers to w pełni funkcjonalne, jednorazowe pokrowce na buty, które są przeznaczone na jedną sesję gry w kręgle i mają stanowić alternatywę dla tradycyjnych butów z wypożyczalni. Są one również specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć doświadczenie klienta w grze w kręgle, dając mu komfort gry w jego własnych butach, jak również zapewniając wyjątkowy poślizg przedni i tarcie tylne dla doskonałej gry.

Idealne do codziennego użytku, jak również na duże imprezy i wydarzenia, każda para jest indywidualnie pakowana i dostępna w czterech rozmiarach dla wszystkich Twoich klientów.

IMPREZY I WYDARZENIA
Przyjęcia i imprezy to świetne źródło dochodu dla Twojego ośrodka. Jednak prace przygotowawcze mogą być kłopotliwe. Korzystanie z pokrowców na buty Bowling Buddies może zmniejszyć ból głowy poprzez:

Wyeliminowanie konieczności wyciągania połowy wypożyczonego sprzętu tylko po to, aby zmieściła się w nim garstka dzieci.

Zmniejszenie nadgodzin związanych z natryskiwaniem i uzupełnianiem zapasów butów.

Pozwalając pracownikom skupić więcej czasu na potrzebach klienta.


Nasze ostatnie badania (ankieta) wykazały, że 70% graczy w kręgle powiedziało, że częściej by grali, gdyby mogli grać we własnych butach i zapłaciliby nawet o jednego dolara więcej niż wynosi normalna opłata za wypożyczenie. Ta sama ankieta wykazała również, że matki wolałyby, aby ich dzieci nosiły Bowling Buddies Shoe Covers niż wypożyczone buty do gry w kręgle.

Poniżej zamieszczamy kilka komentarzy z tego badania:

"Długo oczekiwane. Wybrałabym je za każdym razem".

"Podobało mi się to, że nie musiałam tracić czasu na zakładanie innego buta i oddawanie butów. Podobał mi się również komfort i łatwość dopasowania".

"Podoba mi się, że jest to bardziej sanitarne i jednorazowe".

"Podobało mi się to. Szczerze mówiąc czuje się przyjemnie grająć w tenisówkach, sandałach itp. Świetny pomysł!"

"Podoba mi się to, że mogę nosić moje klapki".