Motiv Iron Forge 15 lbs - Promocja

 • Producent: Motiv
 • Dostępność: Dostępny w magazynie
  Czas realizacji: 1-2 dni roboczych
 • szt.
 • Cena netto: 691,06 zł 1 125,00 zł 850,00 zł

"Jest to najmocniejsza perłowa kula symetryczna kiedykolwiek wyprodukowana przez MOTIV® Bowling !

Iron Forge™ jest bez wątpienia najmocniejszym perłowym symetrykiem, jaki Motiv wyprodukował do tej pory. Najnowszy dodatek do popularnej linii Forge™, Iron Forge™ posiada ten sam rdzeń Detonator™ co poprzednie Forge™, ale ze sprawdzoną powłoką perłową Infusion™ MVP, którą można zobaczyć w Ripcord™ Velocity. Kombinacja ta tworzy niewiarygodny kąt w warunkach średnio ciężkiego oleju.

Wewnątrz Iron Forge™ znajduje się rdzeń Detonator™. Ten rdzeń o niskim rg / wysokim dyferencjale jest tą samą absolutną bestią, która została użyta w ultra mocnej Forge™ Flare. Niski rg i wysoki dyferencjał rdzenia jest stabilny, z szerokim śladem na torze; ta kombinacja równa się większej całkowitej skętności, ale także większej trakcji i kontroli w połowie toru niż w przypadku innych opcji rdzeni symetrycznych.

Wokół Iron Forge™ znajduje się powłoka Infusion™ MVP, najszybciej reagująca i najbardziej skrętna na backend'dzie z dotychczas wyprodukowanych przez MOTIV®. Powłoka ta była wcześniej używana tylko w modelu Ripcord™ Velocity, który jest powszechnie uznawany za najbardziej kanciastą kulę kiedykolwiek wyprodukowaną przez MOTIV®. Użycie tej powłoki z tak mocnym rdzeniem pozwala graczom zobaczyć ten kąt przy większych ilościach oleju lub wcześniej w progresji niż są w stanie użyć Ripcord™ Velocity.

Kiedy używać:

Gracze z dominującą prędkością nad obrotami:
Niewiarygodnie mocny rdzeń Iron Forge™ pozwala graczom dominującym w grze szybkościowej na używanie perłowych powok, co w przeszłości mogło być trudne. Wielu graczy z dominującą szybkością jest zmuszonych do używania matowych i hybrydowych powłok zamiast perłowych, po prostu dlatego, że często mają zbyt dalekie poślizgi jak na ich grę. Iron Forge™ pozwala tym graczom mieć kulę z bardzo ostrą koncówką w swojej torbie, gdy żadna inna symetryczna kula nie jest wystarczająco mocna.

Graczę z dopasowaną prędkością do obrotów:
Wyjątkowość Iron Forge™ dla zbalansowanych graczy polega na tym, że kombinacja mocnej powłoki i agresywnego rdzenia pozwala im dotrzymać kroku graczom z przewagą obrotów w okresie przełamania smarowania. Kiedy bowlingowcy z przewagą obrotów widzą przełamanie smarowania, jedną z ich wielkich zalet jest możliwość stworzenia odpowiednio dużego kąta niż reszta graczy. Wysoki flare i szybko wirujący rdzeń pozwala zrównoważonym graczom wyprzedzić przejście, bez konieczności rezygnacji z przenoszenia lub obawy, że ich kula ominie punkt przełamania.

Gracze z dominacją obrotów: Dla graczy z dominacją obrotów, jest to mocna perłowa powłoka, która pozwoli zobaczyć długość i kontrolę na powierzchniach o wyższym tarciu nawet na początku bloku. Iron Forge™ jest na tyle mocna, że wielu bowlingowców z dominacją rotacji będzie miało luksus używania perłowej powłoki na świeżym oleju, co jest niezwykle rzadkie. Bowler PBA Zac Tackett powiedział, że był najbardziej podekscytowany tym, że jest to kula, którą może używać przez cały blok.

 • 16

  RADIUS OF GYRATION2.47MAX DIFFERENTIAL.054
 •  

  15

  RADIUS OF GYRATION2.47MAX DIFFERENTIAL.055
 •  

  14

  RADIUS OF GYRATION2.49MAX DIFFERENTIAL.054
 •  

  13

  RADIUS OF GYRATION2.55MAX DIFFERENTIAL.045
 •  

  12

  RADIUS OF GYRATION2.62MAX DIFFERENTIAL.032

Smarowanie toru / Lane conditions: "Średnio dużo" / Med Heavy
Wykończenie powierzchni kuli / Finish: Perłowa / Shine, 5000
Kategorie Kul: Kule katalogowe - w produkcji
Długość smarowania / Pattern lenght: Średnie / medium, Długie / Long
Sortuj po marce: Motiv
Powłoka kuli / Coverstock: Pearl
Rdzeń / Core: Asymetryczny / Asymetric
Potencjał skrętu / Flare potential: 5"-6" wysoki / high